* لطفا قبل از ثبت سفارش به نکات زیر توجه فرمایید *

لطفا قبل از ثبت سفارش، اطلاعات درج شده در صفحه هر کالا را به طور کامل بررسی نموده و اطلاعاتی نظیر قیمت، مشخصات، ویژگی ها، نظرات کاربران و … را مطالعه فرمایید .

هنگام دریافت سفارش، صورت حساب خود را با محتویات بسته ای که دریافت میکنید کنترل نمایید تا اشتباهی صورت نگرفته باشد ، در صورت عدم تطبیق فاکتور با محصول لازم است حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت با فروشگاه کـــادن به شماره 66487275 – 021 تماس حاصل فرمایید .

* برای مرجوع کردن کالای خود باید نکات زیر را رعایت نمایید *

در صورت نیاز به مرجوع کردن کالا، باید طبق ضوابط مقرر حداکثر تا ۷ روز کاری درخواست خود را از طریق تماس با فروشگاه کـــادن به شماره 66487275 – 021 اعلام نمایید . در غیر این صورت فروشگاه کــــادن از پذیرش درخواست مرجوعی معذور می باشد .

بسته بندی کالا و خود کالا در هنگام مرجوع شدن باید کاملا سالم بوده و همانند کالای ارسالی باشد ، در غیر این صورت همان کالا مجدد برای مشتری ارسال شده و هزینه برگشت مجدد آن به عهده مشتری خواهد بود ، همچنین اصل فاکتور خرید برای مرجوع کردن یک سفارش لازم است .

هزینه برگشت کالا جهت ارسال به انبار در صورت انصراف از خرید به عهده مشتری و در صورت اشکال فیزیکی یا وجود اشتباه از ما بر عهده فروشگاه کـــادن خواهد بود .